Njohuri te pergjithshme

bluehost coupon

70% ulje! Si të përdorni kodin e kuponit Bluehost? (Bluehost Coupon)

Një nga hostet më të vjetër të uebit i filluar në 2002, Bluehost është emri më i madh i markës për zgjidhjet e hostit së WordPress. Ata janë një ofrues zyrtar dhe i verifikuar i hostit në internet i rekomanduar nga WordPress. Pjesa më e mirë është që përdoruesit tanë të Njohuri.com mund të marrin një kupon zbritje ekskluzive Bluehost për të kursyer deri në 70% ulje në planet e hostimit së faqes në internet. Kjo do të thotë që ju mund të merrni host në Bluehost për vetëm 2,95 dollarë në muaj në vend të 9,99 dollarë në muaj për vitin tuaj të parë. Ju gjithashtu merrni një emër domain falas dhe një certifikatë falas SSL. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni lidhjen më poshtë për të kërkuar këtë kupon zbritjeje Bluehost.

COUPON CODE —> KLIKONI KËTU PËR TË MARRË KUPONIN

Si të përdorni kodin e kuponit Bluehost?

Kodi ekskluziv i kuponit Bluehost nga Njohuri.com ju jep deri në 70% ulje nga hosti i tyre me i populluar i menaxhuar i WordPress. Ju gjithashtu merrni një emër domain falas dhe një certifikatë falas SSL. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni udhëzimet e mëposhtme për të marrë siç duhet kodin e kuponit Bluehost. Në këtë mënyrë, ju mund të merrni zbritjen maksimale në pritjen në internet të Bluehost.
Gjëja e parë që duhet të bëni është të vizitoni faqen e internetit të Bluehost përmes lidhjes sonë. Do të shihni një mesazh që thotë “Up to 70% off on hosting for WordPress websites and Stores”.

Klikoni në butonin “Get Startted”, dhe ndiqni hapat e thjeshtë per të përfituar nga kjo ofertë që Njohuri.com ofron.

FAQ rreth Bluehost dhe kodit të kuponit Bluehost

Çfarë është Bluehost, dhe çfarë ofron Bluehost? – Bluehost është një kompani web hosting. Ata hostojne uebsajtin tuaj të WordPress për ju në mënyrë që të mund të aksesohet nga njerëzit në mbarë botën, në çdo kohë të ditës apo natës. Të gjitha faqet e internetit kanë nevojë për një paketë web hosting dhe një emër domaini. Me kodin tonë ekskluziv të promovimit Bluehost, ju mund të merrni një web hosting në internet me cilësi të lartë me një çmim fantastik. Bluehost ofron deri në 70% ulje të çmimit të tij të zakonshëm për vitin tuaj të parë. Ju madje merrni një emër domain falas dhe një certifikatë falas SSL me planin tuaj të pritjes. Bluehost përdor cPanel, paneli i kontrollit më i përdorur i mbajtjes në internet. Kjo e bën të lehtë menaxhimin e faqeve të internetit të WordPress që jeni duke pritur në Bluehost.

Në cilat plane mund të përdor zbritjen e Bluehost? – Zbritja jonë Bluehost nuk funksionon vetëm në planet e përbashkëta të pritjes. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë në hostin e tyre VPS, hostin e dedikuar, hostimin WooCommerce dhe hostin e rishitësve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vizitoni faqet përkatëse për të blerë llojet e ndryshme të planeve të mbajtjes në internet bazuar në nevojat tuaja.

A ka Bluehost një garanci për kthimin e parave? – Po! Të gjitha blerjet e bëra duke përdorur kodin promovues Bluehost të Njohuri.com vijnë me një garanci 30-ditore për kthimin e parave. Ju merrni një rimbursim të plotë pa pyetje. Ju gjithashtu merrni mbështetje 24/7 nga ekipi fantastik i shërbimit ndaj klientit të Bluehost. Mbani në mend se regjistrimi i domenit, shtesat dhe llogaritë e postës elektronike nuk mbulohen nga kjo garanci. Sidoqoftë, Bluehost ju lejon të transferoni domene në çdo regjistrues tjetër të domenit.

Cilat janë disa nga alternativat më të mira të pritjes në internet të Bluehost WordPress? – Bluehost është ofruesi më i popullarizuar i mbajtjes së uebit dhe një nga zgjidhjet e hostit së verifikuar të WordPress në treg. Sidoqoftë, nëse jeni ende duke kërkuar për opsione të tjera, ju rekomandojmë të shikoni SiteGround, Hostgator dhe GoDaddy. Të gjitha këto kompani pritëse në internet ofrojnë plane pritjeje të përballueshme. Ju gjithashtu mund të gjeni kodet e kuponit të zbritjes për SiteGround, Hostgator dhe GoDaddy në faqen e kuponit të pritjes së WordPress të Njohuri.com.

A ofron Bluehost një zgjidhje sigurie? – Po. Bluehost ofron SiteLock si një shtesë në paketën tuaj të pritjes në internet. Ai skanon faqen tuaj të internetit të WordPress për malware, spam dhe dobësi për të mbrojtur faqen tuaj nga çdo aktivitet i dyshimtë. SiteLock gjithashtu rregullon automatikisht problemet themelore të sigurisë. Për më shumë detaje, duhet të shikoni mësimet e SiteLock në faqen e tyre të internetit ose të lidheni me ekipin e tyre mbështetës.

A ofron Bluehost një plan të dedikuar WooCommerce? – Po. Planet Bluehost WooCommerce janë perfekte për bizneset në internet. Ato vijnë me një instalim të shtojcave WooCommerce me 1 klikim dhe mjete të tjera të fuqishme për të konfiguruar shpejt dyqanin tuaj online.

A ofron Bluehost kuponë zbritje gjatë gjithë kohës? – Kodi ekskluziv i kuponit të zbritjes deri në 70% për përdoruesit e Njohuri.com është një ofertë me kohë të kufizuar. Sidoqoftë, Bluehost gjithashtu ofron kode promocionale me kohë të kufizuar gjatë sezonit të festave, si e Premtja e Zezë dhe Viti i Ri.

A marr një IP të dedikuar me planin tim Bluehost? – Ju duhet të blini IP-në e dedikuar si një shtesë me planin tuaj Bluehost. Nëse nuk blini një IP të dedikuar ndërsa blini hostin e WordPress Bluehost, mund ta blini më vonë nga faqja e tyre e internetit.

A mund ta transferojë Bluehost faqen time nga Blogger në WordPress? – Bluehost është një kompani web hosting dhe ata nuk ofrojnë një zgjidhje për të transferuar faqen tuaj nga Blogger në WordPress.

Shpresojmë që të keni gjetur të dobishëm kodin tonë të kuponit Bluehost. Në Njohuri.com, ne punojmë shumë për të negociuar zbritje ekskluzive për përdoruesit tanë.

Ju lutemi hidhini një sy edhe kuponave dhe ofertave të tjera të WordPress këtu.